MRT Sport

Treeningstiilid

1

Body&Mind

Tund toimub rahuliku muusika saatel. Keskendutakse hingamisele, venitusharjutustele ja eri asendite hoidmisele. Parendab painduvust ja tasakaalu, arendab keskendumisvõimet ning aitab lõdvestuda.

2

Lift&Pump

On tõhusale ja mitmekülgsele lihastööle suunatud treening. Tund algab lühikese soojendusega. Liikumine on kohapeal ja minimaalne. Treeningtunnis kasutame vahenditena kangi, kettaid ja hantleid. Tund sobib kõigile, kes tahavad anda oma kehale mõõduka koormuse ning parandada ja tugevdada oma lihaste vastupidavust. Tõhus pingutus ja fun käsikäes.

3

Interval

Treeningu töötsükkel vaheldub puhkepausidega (nt 45 sek tööd ja 20 sek pausi). Tund on ringtreeningu laadne aga kohapeal (ei liigu nö ühest jaamast teise, vaid harjutused muutuvad kohapeal). Põhivahenditena kasutame hantleid, kuid teeme ka keharaskusega harjutusi. Treener pakub välja kergema variatsiooni harjutusest kui ka raskema, mistõttu on treening jõukohane kõigile.

4

STEP

Step aeroobika on treeningtund, kus kasutatakse spetsiaalset step-pinki. Pingi kõrgus ja seega harjutuse koormus on vajaduse järgi reguleeritav. Erinevate sammukombinatsioonidega astutakse pingile ja maha, mis võimaldab anda osalejatele väga tugeva füüsilise koormuse. Treenib eriti hästi alakeha lihaseid. Tunni esimene pool koosneb suhteliselt lihtsast ja lühikesest stepikombinatsioonist ning sellele järgneb pikem lihastreeningu osa, kus erinevate jõuharjutustega arendatakse lihasvastupidavust. Koormuse tõhustamiseks kasutatakse sageli abivahendeid (step-pink, kummilindid, kerged hantlid jne.) Tund annab hea füüsilise koormuse, mis oma lihtsuse tõttu on sobiv ka algajatele.

5

Fit&Box

On suurepärane rasvapõletustreening, mis koosneb jala-, rusika- ja küünarnukilöökidest. Treeningus on lisaks vastupidavuse arendamisele suur rõhk ka kerelihaste treenimisel. Harjutusi tehakse kaasahaarava muusika saatel. Sa ei pea valdama enesekaitsekunsti selleks, et treeningutest osa võtta. Fit&Box on hea emotsiooniga trenn ja sobiv igale huvilisele. Poksides pingetest priiks!

(alates 01.02.2021)

Hinnakiri

6

24

/kuu

40

/kuu

48

/kuu

54

/kuu

58

/kuu

Treenerid

Mari Reiljan-Torm

Spetsifikatsioonid

2007 – Bodybalanci rahvusvaheline litsents, Bodypump rahvusvaheline litsents
2014 – Bodyattacki rahvusvaheline litsents
2014 – Annely Sootsi Tervisekool, toitumisnõustaja
2015 – Bodyvive rahvusvaheline litsents
2016 – EKFL kulturism ja fitnesstreeneri koolitus
2017 – Tallinna Tervishoiu Kõrgkool, tervisedendaja eriala
2018 – Eesti Võimlemisliit, Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
2020 -IntensivePT personaaltreeneri koolitus
2021 – E-loengusari: sportlase toitumine-võitja salarelv

Tuuli Jentson

Spetsifikatsioonid

2014 – LesMills BodyPump  ja GRIT rahvusvaheline litsents
2018 – Eesti Võimlemisliit, Abitreener: spetsialiseerumine aeroobika ja rühmatreeningud
2021 – E-loengusari: sportlase toitumine-võitja salarelv

Kas teil on küsimusi? Võtke meiega juba täna ühendust, et saada teada, kuidas saame aidata.

FIT&BOX

K

Kontakt

+371 56201570

info@mrtsport.ee

a

Asukoht

E-Piim Spordihall

Aiavilja 1 Paide 72712

P

PANGA REKVISIIDID

EE041010220263026222

MRT SPORT OÜ